Veľké vlakové putovanie

15.07.2024 – 19.07.2024

Nastúp s nami na cestu vlakom okolo Slovenska za 5 dní. Nadupaný program pre pohodičkárov, ktorí chcú objavovať krásy našej krajiny. Zbaľ si ruksak na cestu do Rajeckých Teplíc. Pohľad na okolitú prírodu z okna vlaku ťa dostane. Ocitneš sa aj na miestach dýchajúcich históriou. Prežiješ krásny deň v Detskej železnici v Košiciach. Je to zážitok, ktorý stojí za to. Tešiť sa môžeš aj na Považskú lesnú železnicu v Pribyline. Ako správni milovníci vlakov, nevynecháme ani tvorivé dielne. Zriadime si náš vlastný jedálenský vozeň, v ktorom sa odohrá súťaž o najlepšieho vlakového kuchára. Aký vlak si vyrobíš, taký zješ. Daj nám vedieť, či ti máme kúpiť lístok na túto super jazdu…

Pre koho: deti od 6 rokov

Cena: 145€

Všeobecné zmluvné podmienky

Súhlas so spracovaním osobných údajov

V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie aktivít.

Poistenie: V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Súkromná materská škola Stonožka

  • Telefón: 0907 984 635

  • sms.stonozka@gmail.com

Kde nás nájdete?

Otváracia doba

x

Súbory Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z prehliadania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Ochrana osobných údajov Ďalšie informácie o cookies