Summer Art

22.07.2024 – 26.07.2024

Otvára sa ateliér všetkých slobodných umeleckých duší. Čaká na teba umenie v rôznych podobách. Nadanie tanečníka môžeš prejaviť v tanci na ľudovú nôtu. Komu nie je cudzia téma upcyclingu, príde si na svoje. Vdýchneš nový život veciam, ktoré doslúžili. Umenie sa objaví aj v kuchyni. Dokážeš svoju fantáziu využiť na tvorenie, ktoré nielen dobre vyzerá, ale aj famózne chutí? Umenie objavíš aj tam, kde sa tvoje oči nechajú oklamať. Čaká ťa cesta za optickými ilúziami v Košiciach. Nechaj vyniknúť svoj umelecký talent, využi svoju fantáziu a príď spolu s nami vytvoriť veľké diela. Tešíme sa na teba… 

Pre koho: deti od 5 rokov

Cena: 137€

Všeobecné zmluvné podmienky

Súhlas so spracovaním osobných údajov

V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie aktivít.

Poistenie: V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Súkromná materská škola Stonožka

  • Telefón: 0907 984 635

  • sms.stonozka@gmail.com

Kde nás nájdete?

Otváracia doba

x

Súbory Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z prehliadania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Ochrana osobných údajov Ďalšie informácie o cookies