Girl´s fun

29.07.2024 – 02.08.2024

Všetky dievčatá, ktoré majú po celom školskom roku chuť na jednu veľkú týždennú party, sú v tomto tábore na správnom mieste. Doprajeme si týždeň plný pohody, wellness a beauty procedúrok. Chcela by si sa cítiť ako krásna princezná? Tento pocit zažiješ a hneď niekoľkokrát. Ako orientálna tanečnica z rozprávky a potom ako princezná na Oravskom hrade. A naučíš sa aj lietať v oblakoch. Objavíš totiž čaro flyfit. A ešte jednu vec. Nezabudni si do kabelky pribaliť plavky, zažiješ chill a luxus pri bazéne. Tak čo? Ideš? Let us know ASAP…

Pre koho: deti od 5 rokov

Cena: 145€

Všeobecné zmluvné podmienky

Súhlas so spracovaním osobných údajov

V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie aktivít.

Poistenie: V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Súkromná materská škola Stonožka

  • Telefón: 0907 984 635

  • sms.stonozka@gmail.com

Kde nás nájdete?

Otváracia doba

x

Súbory Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z prehliadania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Ochrana osobných údajov Ďalšie informácie o cookies