Girl ́s power

09.08.2021 – 13.08.2021

Poď si užívať život. Čaká Ťa skvelý týždeň zábavy. Výlet vlakom na POOL PARTY v apartmánoch Hrebienok Resort v Starom Smokovci. Zmrzka na potulkách Popradom. Dievčatá, čo tak zažiť pravú WELLNESS pohodičku? Pleťové masky, laky na nechty, rúž na pery a sú z vás TOP kočky. Nech sme FIT do plaviek, zaskáčeme si na profi trampolínkach a zatancujeme ako orientálne PRINCEZNY Z PALÁCA s hodvábnymi vejármi. Vychillujeme pri fajnových KOKTEJLÍKOCH. Pozrieme sa, čo je nové na TIKTOKu a užijeme si funny week. Zbaľte kufor a kamošku, vyrážame na super party.

Cena: 110€

Všeobecné zmluvné podmienky

Opatrenie proti COVID-19

Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti

V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov, poistenie, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie aktivít.

Poistenie: V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Súkromná materská škola Stonožka

  • Telefón: 0907 984 635

  • sms.stonozka@gmail.com

Kde nás nájdete?

Otváracia doba

x

Súbory Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z prehliadania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Ochrana osobných údajov Ďalšie informácie o cookies