Back in time

16.08.2020 – 20.08.2020

Nastúpte do stroja času a poďte s nami do minulosti. Do čias kráľov, kráľovien a honosných bálov. V Back in time objavíte históriou dýchajúce miesta. V centre Košíc spoznáte život v podzemí a pozriete sa naň aj z výšky. Časy dávno minulé objavíte v SKANZENE a na archeologických náleziskách. Malí umelci naplno využijú svoj talent v kreatívnych dielňach. Vyrobíte si hlinené výrobky a vyskúšate si zaujímavý život remeselníkov. Zažijete atmosféru HRADOV a zámkov. Už teraz sa môžete tešiť na dobrodružnú výpravu.

Cena: 110€

Všeobecné zmluvné podmienky

Opatrenie proti COVID-19

Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti

V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov, poistenie, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie aktivít.

Poistenie: V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Súkromná materská škola Stonožka

  • Telefón: 0907 984 635

  • sms.stonozka@gmail.com

Kde nás nájdete?

Otváracia doba

x

Súbory Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z prehliadania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Ochrana osobných údajov Ďalšie informácie o cookies